Ikigai koučink

Objevte své Ikigai a osvoboďte se od dosahování něčeho, čím nejste.

Hledáte sami sebe a svůj přínos světu, ale pořád to není ono?

Pak vás zvu do světa vašeho Ikigai. Ikigai je japonský koncept, který se ale pro svoji komplexnost těší stále větší popularitě po celém světě.  Je to něco, co cítíte a co vám dává obrovský smysl. Zkrátka víte, kdo jste a co je váš životní úkol. Co přináší vaše existence světu a lidem kolem vás. Je to vaše jedinečná esence. Je to směr, kterým jdete a způsob, jakým dosahujete toho, po čem toužíte

Díky ikigai koučinku se tohle všechno promění v něco uchopitelného, o co se můžete kdykoliv pevně opřít. Získáte vnitřní stabilitusebedůvěru.

Často se doslova honíme za výsledky a úspěchem a zapomínáme žít. Ikigai je cesta ke šťastnému životnímu stylu, zdraví a dlouhověkosti.

Jestli jde naprostá většina vašeho času a energie do práce, jakobyste v tom všem zapomněli na sebe, svoji svobodu a nezávislost a jste z toho často a dlouhodobě vyčerpaní, něco je špatně. To přece není smyslem vašeho života, že ne?

Co je IKIGAI koučink?

Ikigai koučink je komplexní nástroj, který hloubkovým sebepoznáním a rozvíjením vašeho potenciálu vede ke zvýšení sebevědomí, posílení sebedůvěry a ukáže vám směr vaší životní cesty. Je to forma sebeaktualizace, díky které budete směřovat k nejlepší podobě sebe samých. Odkryje vaše opravdové talenty a odhalí místa, kde nejste sami sebou. Díky tomu jasně poznáte, jak žít kvalitní, smysluplný a vitální život.

Společně budeme ikigai objevovat laskavě a zároveň akčně. 

DĚLEJTE, CO MILUJETE
VYUŽÍVEJTE TO, V ČEM VYNIKÁTE
BUĎTE PŘÍNOSEM PRO SPOLEČNOST
DOSTÁVEJTE ZA TO ENERGII ZPĚT

ŽIJTE SVÉ IKIGAI

Co vám IKIGAI koučink přináší?

 • Poznáte sebe a bude vědět, kam se v životě dál ubírat a jaké kroky dělat
 • Najdete své funkční modely chování, které vedou k úspěchu
 • Dostanete do života i práce víc klidu a radosti - konec dřiny a přehnaného snažení
 • Budete jasně vědět co přinášíte světu - autenticky a bez tlaku
 • Už se nebudete cítit neúspěšní v porovnání s ostatními
 • Nebudete ztrácet čas něčím, co pro vás dřív nebo později postrádá smysl
 • Dokážete rozpoznávat co vám přináší užitek, a tak budete přesně vědět, kam investovat svůj čas i peníze
 • Odnesete si svůj osobní IKI-book (online verze) se všemi poklady, které společně objevíme
 • Na konci procesu zkonkretizujeme IKI-diagram a vaši IKIGAI mantru, která vyjadřuje vaši esenci a snadno vás ve vteřině dostane do vaší síly a autenticity

CHCETE ZNÁT SVÉ IKIGAI?

Nezůstávejte na místě, kde jste méně, než jste schopni být. 


Obsah jednotlivých setkání Ikigai koučinkového programu

Co miluješ

Cílem je zmapovat vaše vášně, i ty, na které jste už zapomněli, a to na mnoha úrovních jejich působení. Jdeme po jejich podstatě a principech, které vás dělají šťastnými.

V čem vynikáš

Kdo prakticky využívá své silné stránky a nadání, dokáže dosahovat svých záměrů efektivně a s elánem. Každý z vás má své talenty, díky nimž vynikáte.

Co svět potřebuje

Co vaše jedinečná osobitost přináší společnosti? Čím přispíváte ostatním a světu? Jaký to má smysl pro vás? Kde se to ve vás bere? To jsou otázky, na které získáme odpověď?

Za co dostaneš zaplaceno

Skrze uvědomění si své životní vize zjišťujeme možnosti, kterými se vám vrací energie. Povedu vás k objevení potenciálních cest k jejímu naplnění.

Kdo opravdu jsi

Propojíme všechny 4 oblasti do smysluplného celku, díky čemuž získáte ucelený obraz sebe samých, svých hodnot, priorit a funkčních strategií. Odcházíte s nadšením z toho, že znáte sebe samé a svůj životní směr.

Tvé Ikigai v praxi

Podporuji vás v praktických krocích vedoucích k naplňování vaší vize a žití Ikigai. Na tomto setkání je také prostor pro reflexi a individuální potřeby nad rámec, které se v průběhu procesu objevily.

Jak to probíhá?

 • Odešlete poptávkový formulář a já se Vám ozvu, abychom si domluvili termín 20 min. nezávazný úvodní hovor zdarma. V rámci tohoto úvodního hovoru zmapujeme vaši aktuální situaci, osobní cíle a potřeby. Zjistíme, jestli je Ikigai proces tím pravým nástrojem pro váš efektivní posun a jakým způsobem naši spolupráci vést.
 • Pokud nám to oboustranně bude ladit, domluvíme se konkrétně na praktických detailech spolupráce (termín, technikálie, individuální potřeby,...)
 • Budeme se scházet online 1x14 dní (po domluvě je možné interval zkrátit).
 • Celkem nás společně čeká 5 tématických setkání + 1 ukotvovací po skončení Ikigai procesu. Jedno setkání trvá 1 - 1,5 hodiny.
 • Dostanete přístup do našeho společného sdíleného dokumentu (IKI-booku), kde budete mít vše přehledně zapsané, včetně doplňujících otázek, které si po sezení budete samostatně zpracovávat. To nám umožní jít opravdu do hloubky. Společně tím vytvoříme i cenný finální výstup z Ikigai koučinku, abyste měli možnost se tam kdykoliv vracet.
 • Z Ikigai koučinkového programu si odnášíte svoji ikigai mantru, obsáhlý online dokument (iki-book) s informacemi o sobě, Ikigai plakátekpřekvapení, které vám pošlu poštou jako podporu vašeho ikigai.
 • Na konci koučinkového programu zhodnotíme naplnění záměrů a další společné možnosti. Ráda zůstávám se svými klienty i nadále v kontaktu.

IKIGAI KOUČINK

6 ONLINE SETKÁNÍ

spolupráce cca 3 měsíce

15 000,-

Pokud máte zájem o úvodní hovor zdarma, odešlete tento nezávazný objednávkový formulář. Do zprávy můžete popsat svoji aktuální situaci. Pokud jste u mě absolvovali online kurz SVOBODNĚ A PODLE SEBE, uveďte to prosím také do zprávy.

Pokud máte nějaké dotazy, můžeme je probrat na úvodní konzultaci zdarma, nebo mi napište 
e-mail na koucink@anetauhrova.cz. Ráda odpovím.

I vy můžete být na svém místě a usínat s pocitem, že se těšíte na to, co zítra zažijete.

Reference

“Očekávala jsem, že si ujasním svoji business cestu a najdu řešení na moje krizové období. Našla jsem víc než to, našla jsem sebe a svoje silné stránky. Pojmenovala si svoje slabé stránky a koukat se na ně z jiného pohledu. Vím co chci, kdo jsem a jak se dokážu seberealizovat. Mám plán a hlavně tomu všemu věřím. Odnáším si hodně informací, hodně aha momentů a hlavně další spolupráci, navazuji na další koučinkový program. Byla to moje druhá zkušenost s individuálním programem a nezávazných online schůzek několik. Vždy mi tam něco chybělo, to „magnetické“ co Anet má. Líbí se mi, že Anet je zaměřená jak na budování business cesty, tak na hledání sama sebe. Oceňuji přidanou hodnotu v osobním přístupu, porozumění, pochopení, přirozenosti a lidskosti. Opravdu se jedná o individuální program, šitý na míru. Tato spolupráce mi dodala sílu, sebevědomí a dokázala mi rozluštit to, kdo jsem a čím jsem výjimečná.”
Lída Procházkováwww.hoscol.com
"Cesta, kterou jsem s Anet prošla mi pomohla nejen v osobní rovině, ale také v té pracovní. Posunula jsem se v práci se svými klienty, uvědomila jsem si, kde jsou mé silné stránky, díky kterým mohu inspirovat lidi okolo mě na jejich cestě. Jasně jsem si vymezila a definovala, co svým klientům chci jako kraniosakrální terapeut předat, co jim mohu nabídnout a v čem jim já mohu pomoci díky své jedinečnosti. Díky naší spolupráci jsem se zamyslela nad tím, jaký život chci skutečně žít. Co dělám pro sebe a co pro spokojenost ostatních.

Během procesu objevení ikigai jsem ze sebe setřásla mnohá stará a nefunkční přesvědčení a spousty jsem si jich uvědomila pro další práci na sobě. Dovolila jsem si věci, které jsem pohřbila tak hluboko v sobě, že jsem úplně zapomněla, jak obrovskou součástí mě jsou. Byla to objevná cesta, která mi otevřela mnoho nových možností. Odnáším si vědomí, že má rozhodnutí čekají skutečně jen na mě, motivaci do dalšího seberozvoje a pocit ukotvení ve vlastním životě.

Moje cesta za poznáním ikigai s Anet předčila veškerá má očekávání, byla to cesta, která mě přinutila se smát i brečet a postavit se čelem svým strachům a blokům. Anet pro každou konzultaci vytvořila příjemný, bezpečný prostor pro velmi intenzivní práci na sobě. Díky Anet jsem si opět vzala zpět kus sebe!"
Karolína Pavlíkováwww.full-life-hk.cz
"Anet je opravdu milá a podporující. Je vidět, že ví, co dělá. Její srdečnost a podpora přesahuje rámec IKIGAI koučinku. Má přehled a dokáže poukázat na věci, které jsem sama neviděla. Zaměřit se na to, co mi neslouží a pomocí určitých metod to postupně dostat ze života pryč a nahradit funkčními věcmi. Do IKIGAI koučinku jsem šla proto, že jsem necítila v životě naplnění. Už jsem konečně chtěla najít to svoje poslání a začít ho žít. Anet mi pomohla být k sobě laskavější, netlačit tolik na výkon a uvědomit si, že hnát se za dokonalostí je nereálné. Pomohla mi ujít velký kus na cestě za sebepřijetím. Díky IKI-booku, který je součástí IKIGAI koučinku, si člověk zvědomí spoustu věcí a má je v ucelené, kdykoli dostupné formě. Mně se díky tomu hezky propojily i všechny možné psycho-testy a znalosti z minulosti. Děkuji Anet, že tak hřejivě záříš a svoji práci děláš srdcem:)"
Iveta Hrdličkováwww.ivetahrdlickova.cz
"Moje najväčšie očakávanie bolo dozvedieť sa niečo o sebe a taktiež spoznať samu seba. Naučiť sa postaviť za seba a držať sa toho, kto som. Najväčší prínos ikigai koučingu vidím v pochopení, čo je v živote dôležité. V utriedení myšlienok o sebe o tom, kto som. Oslobodenie svojho ja od vplyvu ostatných, väčšie sebavedomie a starostlivosť o seba, vďaka ktorej dokážem lepšie znášať stres. Nakoniec to vyvrcholilo v tom, že som začala vnímať seba, čo chcem ja a nie čo chce niekto iný a taktiež v zmierení sa so sebou aká som a prijatí seba. Tým pádom sa celý život obrátil narubi a ja som začala byť spokojná a šťastná sama so sebou, sebavedomá a zmierená s minulosťou."
Nikola Tulisová

Ikigai koučink je pro vás, kteří

 • chcete zjistit, pro co jste se narodili
 • jedete na plný plyn a nechcete, aby vám život utekl mezi prsty
 • chybí vám smysl v životě nebo vaší práci
 • chcete změnit svůj životní směr a potřebujete si ujasnit kudy jít
 • nejste na svém správném místě, kde byste využívali svůj potenciál
 • potřebujete si svobodně organizovat svůj čas
 • chcete se prosadit a být prospěšní společnosti

Našli jste v tom? A chcete se najít i ve svém životě?

Objednejte si úvodní informativní hovor zdarma a můžeme začít.

ZKOMBINOVAT DARY, VÁŠEŇ A PŘÍNOS DRUHÝM
JE PŘÍMÁ CESTA KE ŠŤASTNÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU.