REFERENCE

Co přinesl individuální koučink mým klientům?

Lída Procházková

“Očekávala jsem, že si ujasním svoji business cestu a najdu řešení na moje krizové období. Našla jsem víc než to, našla jsem sebe a svoje silné stránky. Pojmenovala si svoje slabé stránky a koukat se na ně z jiného pohledu. Vím co chci, kdo jsem a jak se dokážu seberealizovat. Mám plán a hlavně tomu všemu věřím. Odnáším si hodně informací, hodně aha momentů a hlavně další spolupráci, navazuji na další koučinkový program. Byla to moje druhá zkušenost s individuálním programem a nezávazných online schůzek několik. Vždy mi tam něco chybělo, to „magnetické“ co Anet má. Líbí se mi, že Anet je zaměřená jak na budování business cesty, tak na hledání sama sebe. Oceňuji přidanou hodnotu v osobním přístupu, porozumění, pochopení, přirozenosti a lidskosti. Opravdu se jedná o individuální program, šitý na míru. Tato spolupráce mi dodala sílu, sebevědomí a dokázala mi rozluštit to, kdo jsem a čím jsem výjimečná.”

Ing. Marta Vašáková

"Milá Anetko, jsem nadšená z našeho společného IKI koučinku. Pomohla jsi mi otevřít oči. Mám pocit, že jsem snad žila někde na Marsu nebo dosud jen spala. To, co jsem díky Tvým otázkám, laskavému a přitom pevnému vedení zjistila, je pro mě obrovské WAU. Teď už vidím to své IKI každý den kolem sebe. Mám svou kotvu nejen pro své podnikání, ale i pro svůj osobní život. Pro mě nádherný pocit, že i když sejdu z cesty, tak už vím, kam se vrátit. Anet, moc Ti z celého srdce děkuji."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Janka Bašistová

"Môj prvý reálny biznis one to one koučing. Vedela som, že vždy najviac pomáha individuálna spolupráca a pri Anet sa mi to potvrdilo na 100%. Mala som chaos v sieťach, totálne som netušila ako to zjednodušiť a na čo sa sústrediť aj napriek tomu, že sa poznám a viem sa nacítiť na to čo chcem tu som sa už totálne stratila. A vďaka Anet mám jasno. Koučing bol perfektný, Anet má skvelú, príjemnú a chápavú energiu a to som potrebovala. Zároveň je aj veľmi sympatická a vždy ide cestou čo chce klient. Nepresadzuje si čo si ona myslí že by malo byť správne ale čo chce klient a tak by to malo byť. Niekedy sme šli aj do mentoringu no aj to som pre svoj biznis potrebovala. Veľmi sa mi páčili aj materiály a celý priebeh koučingu, na každé stretnutie som sa tešila. A hlavne sa mi konečne rozjasnilo čo to je definovať si ideálneho klienta fakt do hĺbky a ako to prepojiť s biznisom, ponukami webom atď. Takýto komplexný pohľad odporúčam každému a určite v budúcnosti rada opäť využijem služby Anet."

Karolína Pavlíková

"Cesta, kterou jsem s Anet prošla mi pomohla nejen v osobní rovině, ale také v té pracovní. Posunula jsem se v práci se svými klienty, uvědomila jsem si, kde jsou mé silné stránky, díky kterým mohu inspirovat lidi okolo mě na jejich cestě. Jasně jsem si vymezila a definovala, co svým klientům chci jako kraniosakrální terapeut předat, co jim mohu nabídnout a v čem jim já mohu pomoci díky své jedinečnosti. Díky naší spolupráci jsem se zamyslela nad tím, jaký život chci skutečně žít. Co dělám pro sebe a co pro spokojenost ostatních.

Během procesu objevení ikigai jsem ze sebe setřásla mnohá stará a nefunkční přesvědčení a spousty jsem si jich uvědomila pro další práci na sobě. Dovolila jsem si věci, které jsem pohřbila tak hluboko v sobě, že jsem úplně zapomněla, jak obrovskou součástí mě jsou. Byla to objevná cesta, která mi otevřela mnoho nových možností. Odnáším si vědomí, že má rozhodnutí čekají skutečně jen na mě, motivaci do dalšího seberozvoje a pocit ukotvení ve vlastním životě.

Moje cesta za poznáním ikigai s Anet předčila veškerá má očekávání, byla to cesta, která mě přinutila se smát i brečet a postavit se čelem svým strachům a blokům. Anet pro každou konzultaci vytvořila příjemný, bezpečný prostor pro velmi intenzivní práci na sobě. Díky Anet jsem si opět vzala zpět kus sebe!"

Nikola Tulisová

"Moje najväčšie očakávanie bolo dozvedieť sa niečo o sebe a taktiež spoznať samu seba. Naučiť sa postaviť za seba a držať sa toho, kto som. Najväčší prínos ikigai koučingu vidím v pochopení, čo je v živote dôležité. V utriedení myšlienok o sebe o tom, kto som. Oslobodenie svojho ja od vplyvu ostatných, väčšie sebavedomie a starostlivosť o seba, vďaka ktorej dokážem lepšie znášať stres. Nakoniec to vyvrcholilo v tom, že som začala vnímať seba, čo chcem ja a nie čo chce niekto iný a taktiež v zmierení sa so sebou aká som a prijatí seba. Tým pádom sa celý život obrátil narubi a ja som začala byť spokojná a šťastná sama so sebou, sebavedomá a zmierená s minulosťou."

Iveta Hrdličková

"Anet je opravdu milá a podporující. Je vidět, že ví, co dělá. Její srdečnost a podpora přesahuje rámec IKIGAI koučinku. Má přehled a dokáže poukázat na věci, které jsem sama neviděla. Zaměřit se na to, co mi neslouží a pomocí určitých metod to postupně dostat ze života pryč a nahradit funkčními věcmi. Do IKIGAI koučinku jsem šla proto, že jsem necítila v životě naplnění. Už jsem konečně chtěla najít to svoje poslání a začít ho žít. Anet mi pomohla být k sobě laskavější, netlačit tolik na výkon a uvědomit si, že hnát se za dokonalostí je nereálné. Pomohla mi ujít velký kus na cestě za sebepřijetím. Díky IKI-booku, který je součástí IKIGAI koučinku, si člověk zvědomí spoustu věcí a má je v ucelené, kdykoli dostupné formě. Mně se díky tomu hezky propojily i všechny možné psycho-testy a znalosti z minulosti. Děkuji Anet, že tak hřejivě záříš a svoji práci děláš srdcem:)"

www.ivetahrdlickova.cz

Jitka Tůmová

"Do ikigai koučinku jsem vstupovala v době, kdy jsem si potřebovala ujasnit směr a konkrétní kroky na své podnikatelské cestě. Tříměsíční individuální spolupráce s Anet byla nádherným dobrodružstvím a naprosto předčila má očekávání. Anet mi po celou dobu držela a vytvářela prostor pro nové možnosti i ne-možnosti . Neustále a laskavě mě vracela k sobě – co já teď skutečně potřebuji, co je „to moje“. Svou usměvavou energií mě zároveň podporovala v akčních krocích. A že jich bylo! Nejdůležitější pro mě bylo uvědomění, v čem přesně tkví mé poslání, JAK jej mohu ve svém každodenním životě i podnikání prakticky naplňovat a jak k tomu využívat a propojovat své dary, talenty a zkušenosti. Koučink s Anet určitě doporučuji. Pokud do toho půjdete naplno, připravte se, že se budou dít věci "

Autorka projektu Terapie pohybem

"Před tím než jsem začala s kurzem od Anetky, než jsem poznala, co to je IKIGAI, tak jsem nedokázala vůbec definovat, kdo jsem a co chci. Myslela jsem si, že moje silné stránky jsou nedostatečné, že nejsou hodnotné. Neměla jsem žádnou sebejistotu. Díky kurzu se mi tohle všechno podařilo odhalit. Teď vím, jaké předpoklady mám a umím si jich vážit. Umím se ocenit, umím si naslouchat. A to jenom díky Anetce, která je skvělá lektorka a také podpora. Kdykoliv jsem se s ní mohla o všem poradit, vyslechla mě a dala mi dostatečnou podporu, která mi někdy chyběla. Vše co jsme v rámci kurzu dělaly bylo přirozený a autentický. Anet mě do ničeho nenutila, neříkala mi, co mám a co nemám dělat. Vše jsme dělaly podle pocitu. Chci tímto ještě jednou Anet poděkovat, že mi pomohla objevit moje IKIGAI. ."

Mudr. Kateřina Rain

"Do procesu Ikigai s Anet jsem vstupovala s tím, že potřebuju to pomyslné „CVAK“, kdy dílky skládačky konečně zapadnou a vytvoří jasný celistvý obraz... Své Ikigai jsem si dělala dříve i sama. Věděla jsem, co mám ráda. Uvědomovala si, co mi jde. Viděla jsem, že mé dary druhým pomáhají. Měla jsem představu a zkušenost s placenou službou, kterou na základě toho můžu nabízet... Ale pořád to nebylo „ONO“ Nešlo mi to celé uchopit tak, aby mi v tom bylo dobře, dávalo mi to smysl a frčelo to s lehkostí... V průběhu procesu s vedením Anet se tvořila linka, jasnější struktura a na konci to do sebe celý konečně zapadlo. Bylo to tam. Moje IKIGAI, esence, podstata!!!!! Takže pokud jste někdo v chaosu, rozhodně doporučuju. Ukotví vás to, ujasní a nakopne k akci."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tereza Sochorková

Vlastně jsem nic neočekávala, ale byla jsem mile překvapená i tím jaká Anet je jako člověk i tím jak to celé probíhalo, hodně mi pomohla. Snažím se teď víc vnímat maličkosti a pořád si říkat že já jsem tvůrce svého života a že si ho mohu udělat jaký chci. Odnáším si toho hodně a vše to ještě přichází postupně. Uvědomila jsem si své kvality a své chyby na kterých mohu pracovat a zároveň že když něco nechci tak to mohu kdykoliv změnit.

ZKOMBINOVAT DARY, VÁŠEŇ A PŘÍNOS DRUHÝM
JE PŘÍMÁ CESTA KE ŠŤASTNÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU.