Koučink balíček 3

3 individuální online setkání

Jak to probíhá?

  • Potkáváme se online 1 x týdně
  • První setkání je na 1,5 hodiny a obsahuje 30 minut zdarma, kde zmapujeme vaši aktuální situaci a očekávání
  • Další 2 setkání trvají 1 hodinu
  • Věnujeme se tématu, které je pro vás aktuální, abychom dosáhli vašich záměrů

Kdy je tato forma spolupráce ideální?

  • Chcete se posunout v konkrétním tématu
  • Skáčete z jednoho na druhé a nevíte, co konkrétně teď dělat
  • Nedaří se vám dosahovat výsledků, i když se fakt snažíte
  • Potřebujete se na svou situaci podívat z jiné perspektivy a najít řešení

KOUČINK BALÍČEK 3

3 x 1 hodina + 30 minut zdarma v rámci úvodního setkání

Cena: 7 500,-

* Pokud potřebujete částku rozdělit na 2 splátky, uveďte to do zprávy v objednávkovém formuláři.

Pokud máte zájem o KOUČINK BALÍČEK 3, vyplňte prosím objednávkový formulář. Brzy se Vám ozvu zpět a domluvíme detaily.

Reference

"Po počáteční euforii jsem byla v koncích a hledala jsem někoho nebo něco co mě posune dal. Měla jsem málo sebevedomi a nevěřila jsem si. Potřebovala jsem pomoci, ujasnit si kdo jsem a co nabízím. Sama jsem to nedokázala. Aneta mě poštouchla přesně tam, kam jsem potřebovala. Dala mi sílu věřit si. Ukázala mi, jak přemýšlet jako podnikatelka. Pomohla mi specifikovat moji nabídku. Nejlepší na tom bylo, ze nakonec jsem to všechno zvládla já sama. Mohla jsem někomu zaplatit, ať mi udělá hezky web. Ale s pomoci Anety a jejího vedení jsem vše dala dohromady sama. Můj web moje nabídka je teď přesně taková jakou jsem ji chtěla. Vychází z mého srdce, jsem to já a moje dovednosti. A navíc to mam podvečerní od profesionála od Anet. To mi dává jistotu a sílu jít s tím do světa. To je pro mě důležité. Už se nebojím. A za to Anet moc dekuji. Je mi lito, ze už to skončilo. Ale vím, ze to co potřebuji už mam a vím a ze jako deti musí jednou odejít od mámy, i já musím teď jít dal. Teď si odnáším to, pro co jsem si přišla: sebevědomí, myšlení podnikatelky, víru sama v sebe, svoji magnetickou nabídku, chuť jít s ní do světa a byznys plán. Už vím, jak dál a nejlepší je, že už se nebojím postavit sama za sebe."
Zuzana Říhováwww.kudrnatamama.cz
"Moje očekávání bylo, že mi Aneta pomůže konstruktivně se podívat jak mám nastavené podnikání a na co je potřeba se více zaměřit, a to se naplnilo. Aneta mě podpořila v tom jít do akce a cíleně mluvit ke svým spřízněným klientům. Ujasnit si v čem jim já mohu pomoci. Změnila se mi cílová skupina klientů a navýšila se mi klientela. Ze spolupráce si odnáším, jak je moc fajn spolupráce a jak je důležitá, když máte někoho kdo má zkušenosti a podnikání jde potom lehčeji. Nejsem na to sama a vše je řešitelné. A tam kde jsem na začátku měla pocit, že nemám co konkrétně předat, že všichni všechno ví, tak jsem o sobě zjistila, že je to jinak a že opravdu každý je specifický, i já. Vnímám lehkost a vím, že i já mohu mít spřízněné klienty se kterými je sezení opravdu v lehkosti, radosti, hravosti a v souladu s moji povahou. Děkuji za to Anetko."
Kateřina Hrbáčkováwww.najdisveja.cz
"Môj prvý reálny biznis one to one koučing. Vedela som, že vždy najviac pomáha individuálna spolupráca a pri Anet sa mi to potvrdilo na 100%. Mala som chaos v sieťach, totálne som netušila ako to zjednodušiť a na čo sa sústrediť aj napriek tomu, že sa poznám a viem sa nacítiť na to čo chcem tu som sa už totálne stratila. A vďaka Anet mám jasno. Koučing bol perfektný, Anet má skvelú, príjemnú a chápavú energiu a to som potrebovala. Zároveň je aj veľmi sympatická a vždy ide cestou čo chce klient. Nepresadzuje si čo si ona myslí že by malo byť správne ale čo chce klient a tak by to malo byť. Niekedy sme šli aj do mentoringu no aj to som pre svoj biznis potrebovala. Veľmi sa mi páčili aj materiály a celý priebeh koučingu, na každé stretnutie som sa tešila. A hlavne sa mi konečne rozjasnilo čo to je definovať si ideálneho klienta fakt do hĺbky a ako to prepojiť s biznisom, ponukami webom atď. Takýto komplexný pohľad odporúčam každému a určite v budúcnosti rada opäť využijem služby Anet."
Janka Bašistováwww.biankanotesbyjanka.sk

ZKOMBINOVAT DARY, VÁŠEŇ A PŘÍNOS DRUHÝM
JE PŘÍMÁ CESTA KE ŠŤASTNÉMU ŽIVOTU.